Bramy skrzydłowe

ZAPOMNIJ O MOZOLNYM OTWIERANIU GARAŻU!

Nie przepadasz za ciągłym wychodzeniem z samochodu wtedy, gdy codziennie wyjeżdżasz do pracy i wracasz? Chociaż otwarcie bramy garażowej nie zajmuje na ogół zbyt dużo czasu, zaledwie kilka minut, to jednak ten czas można zaoszczędzić! Wystarczy tylko wybrać profesjonalną bramę wyposażoną w systemy automatyki. Teraz takie bramy są one coraz bardziej popularne i wybierane przez dużą liczbę właścicieli domów jednorodzinnych. Wiele zastosowanie znajdują również bramy garażowe przemysłowe.

Bramy sterowane są przez pilota i otwierają się i zamykają automatycznie, wobec tego nie wymagają wysiadania z pojazdu. To niezwykle komfortowe w przypadku, gdy pogoda nie dopisuje, także wtedy, gdy zwyczajnie nie ma się czasu lub ochoty. Jeżeli chce się zamówić tego rodzaju technologię, należy wybrać fachową firmę, taką jak choćby nasza, która specjalizuje się w tym temacie. Eksperci działają kompleksowo i dobiorą odpowiedni typ bramy do danego garażu.

W naszej ofercie jest fachowy dobór bramy, sprzedaż oraz montaż i obsługa serwisowa. Koszty wykonania bramy z automatyką są tylko nieznacznie wyższe niż w przypadku bramy otwieranej ręcznie, niemniej jednak wygoda i oszczędność czasu są w tym przypadku często ważniejsze.

 

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09