NICE

nice4

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów grupy Nice. Obecni na polskim rynku od 1996 roku, w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stali się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice.

 

Dzięki temu FIRMIE udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł "Lider Rynku" w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

SIEDZIBA

Siedziba firmy Nice Polska mieści się podwarszawskim Pruszkowie. Centralna lokalizacja ułatwia codzienne kontakty z siecią ponad 1000 Partnerów Handlowych z obszaru całej Polski. W siedzibie firmy, oprócz powierzchni biurowej i konferencyjnej, znajduje się centralny magazyn, z którego produkty Nice dystrybuowane są do Partnerów Handlowych w całej Polsce. Tu także zlokalizowany jest serwis oraz dział obsługi technicznej, który służy codzienną pomocą i poradą techniczną autoryzowanym serwisantom i montażystom. Siedziba Nice Polska jest także doskonale przygotowana do przeprowadzania szkoleń technicznych. Służy do tego zarówno wzorcownia automatyki roletowej, jak również profesjonalne centrum szkoleniowe z bramkami treningowymi, gdzie odbywają się warsztaty praktyczne dla Partnerów Handlowych Nice.

 

nice polska panorama

 

 

nice magazyn panorama1

 

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09