FAAC

faac7

W Polsce produkty Firmy FAAC obecne są od 1998 roku i znane są ze swej trwałości oraz niezawodności. Są w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Priorytetem Firmy FAAC jest także bezpieczeństwo i zapobieganie ewentualnym wypadkom związanym z automatycznym działaniem bram, drzwi i zapór. Bezpieczeństwo gwarantuje technologia hydrauliczna- uznana w świecie za najbezpieczniejszą, jak również dostosowanie wyrobów FAAC do standardu UNI 8612, oraz najnowszych europejskich wymagań dla uzyskania znaku CE.

 

 

Firma FAAC rocznie produkuje ponad 300 tysięcy napędów, a wszystkie są zgodne z normami europejskimi gwarantowanymi przez powszechnie uznane instytucje. FAAC jest jednym z liderów w sektorze automatyki i od 1965 roku oferuje swoim klientom najlepszy produkt.


JAKOŚĆ:

Firma FAAC postawiła sobie za cel zadowolenie zarówno bezpośrednich klientów, jak i użytkowników docelowych. Rynki, na których działa FAAC, charakteryzują się wysoką konkurencyjnością, a klienci na tych rynkach cenią firmy, które potrafią szybko odpowiadać na ich potrzeby w zakresie innowacyjności, czasu wprowadzania produktów na rynek oraz jakosci obsługi Klientów. System Zarządzania Jakością realizuje następujące cele:

  • zapewnia ciągłe monitorowanie rynku w celu coraz lepszego poznawania potrzeb klientów;
  • zapewnia zgodność wprowadzanych produktów z aktualnymi przepisami, wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa ludzi i środowiska, a także z oczekiwaniami klientów w zakresie wydajności, niezawodności i ceny;
  • zapewnia prawidłowe i kontrolowane zarządzanie firmą, a także możliwość nieustannego doskonalenia procesów firmy;
  • zapewnia coraz krótszy czas wprowadzania produktów na rynek;
  • zapewnia działalność całej sieci handlowej w duchu zasad FAAC;
  • zapewnia skuteczną obsługę po-sprzedażową.

 

 

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09