piloty-nice-smilo

Piloty NICE SMILO wyróżniają się z zewnątrz okrągłym kształtem i przezroczystymi przyciskami – to jedne z najlepiej rozpoznawalnych modeli marki, które cechują się nie tylko przyciągającym wzrok designem, ale również bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Do zabezpieczenia piloty SMILO NICE wykorzystują dynamicznie zmieniające się kodowanie, które dają nawet do 18 trylionów kombinacji, dlatego złamanie kodu w ich przypadku jest praktycznie niemożliwe. Ich dodatkowym atutem są bardzo atrakcyjne ceny.

SMILO mogą być wykorzystywane do wygodnej obsługi bram garażowych i wjazdowych. Jednym naciśnięciem otwierają i zamykają bramy i mogą obsługiwać nawet do czterech urządzeń, ponieważ dostępne są w wersjach dwukanałowych i czterokanałowych. Piloty są wykonane z wytrzymałych materiałów, a dzięki dodatkowym wzmocnieniom są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

 


Wyników 1 - 2 z 2

NICE - Smilo

Pilot do bram Nice ERA-SMILO-SM2 2-kanałowy

Pilot 2-kanałowy stosowany głównie do napędów bram wjazdowych i garażowych. Cechy charakterystyczne to stylowy wygląd i elegancka, czarna obudowa. Obudowa pilota jest dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu Smilo...

Szczegóły

Pilot do bram Nice ERA-SMILO-SM4 4-kanałowy

Pilot 4-kanałowy stosowany głównie do napędów do bram wjazdowych i garażowych. Cechy charakterystyczne to stylowy wygląd i elegancka, czarna obudowa. Obudowa pilota jest dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu...

Szczegóły

 

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09